Starfon SF-100 Güvenlik merkezi yazılım

Genel özellikleri: Starfon site yönetim yazılımı diğer tüm starfon ürünleriyle uyumlu olarak çalışır.Site kullanıcılarına her daireye özel şifre tanımlanması ile, bu şifre üzerinden kaç numaralı daire hangi saatte binaya girdiğini veri tabanına kaydeder. Bununla birlikte yanlış şifre denemelerini ekranda anında gösterir güvenlik görevlisinin işini kolaylaştırdığı gibi güvenliği en üst düzeye çıkarır, hatta hatalı şifre denemeleri yapılan bina giriş paneline bağlanıp kişiyi görüntüleye bilir.

Genel özellikleri-1

Blok gözetmeksizin dairelere bağlı sensörleri izler verilerini alır veri tabanına kaydeder, olası bir alarm durumunda hangi blokta hangi daire hangi alarm sinyali verdiğini ekranda ikaz vererek görevliyi uyarır böylece kullanıcılara daha güvenli yaşam alanı sunar.

Genel özellikleri-2

Tüm site sakinlerine toplu veya kullanıcıya özel duyuru aidat bilgilerini mesaj olarak gönderir.Bütün bu özellikler sayesinde sınırsız sayıda blok ve daire tek bir merkezden kontrol edilebilir.Ek bir özelliğin devreye alınması veya yazılım güncellemesi gerektiğinde Starfon teknik servis uzak bağlantı yaparak tüm aygıtları yönetim merkezinden güncelliyebilir ayar yapabilir.

Genel özellikleri-3

Hiçbir ünitenin yerinden sökülmesine ihtiyaç duyulmaz bu kullanıcılara ek bir konfor sunar.Tüm ürünlerimiz akıllı daire entegrasyonuna uygundur.