SONOFF L1 Akıllı ŞERİD LED RGB

Teknik özellikleri:

Uzaktan kumanda ışıkları her yerden açık / kapalı

Ücretsiz iOS ve Android mobil Uygulaması eWeLink

Işık renkleri değiştirir ve müziğin ritmine uyacak şekilde ritmik olarak yanıp sönerek sizi çok neşeli bir partiye götürür.

Mobil cihazınızın kamerasını rengini yakalamak için herhangi bir yere doğrultun, ekrana dokunun ve rengi anında ışığınızla senkronize edin.

Seçtiğiniz için çeşitli önceden ayarlanmış aydınlatma sahneleri, böylece tek bir tıklamayla farklı aydınlatma ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Kolay kes ve yapıştır ve yüksek esnekliği sayesinde istediğiniz şekle kolayca kalıp veya herhangi bir nesneyi dekore edebilirsiniz.

Uyumluluk – Amazon Alexa, Google Asistan, Google Nest ile mükemmel çalışır, böylece Işıkları Sesinizle kontrol edebilirsiniz

Not: SONOFF L1’i 10 metreye kadar uzatmak için ekstra 5050RGB LED ışık şeridi bağlayabilirsiniz.

GENEL ÖZELLİKLER

Genel Özellikler

SONOFF L1 Akıllı LED Işık Şeridi ile odanıza hayat verin ve Noel ağacınızı daha eğlenceli bir şekilde dekore edin. Kesilebilir ve esnek LED şerit ile kurulumu kolaydır ve IP65 su geçirmez LED Işık Şeridi dış mekan aydınlatmasına da uygulanabilir. Akıllı LED Işık Şeridi’nin rengini senkronize etmek için akıllı telefon kameranızla renk seçmek için eWeLink uygulamasına dokunmanız veya 16 milyon renkle oynamak için Google Home veya Alexa ile ses kontrolünü kullanmanız yeterlidir. Bu kısılabilir Akıllı LED Işık Şeridi, DIY özelliği dekorasyon yaratıcılığınızı ateşlerken fonksiyonel ve dekoratif ihtiyaçlarınızı karşılayabilen varsayılan aydınlatma modlarına sahiptir. L1 Akıllı LED Işık Şeridi, akıllı bir Wi-Fi denetleyici kiti, iki metre ve beş metrelik iki uzunluk seçeneğine sahip bir 5050 RGB LED ışık şeridi ve İngiltere’yi içeren bir güç adaptörü kiti ile birlikte gelir,

Bu ürünün şaşırtıcı özelliklerine aşağıda göz atın: