devrim niteliğinde bir teknolojiği sunmamızın yanı sıra tasarımlarımızla eşsiz bir sisteme sahip olabilirsiniz.

IP GÖRÜNTÜLÜ DİAFON

starfon sf-36

>

<

starfon sf-90

Geniş ekran hd görüntü stero ses resim çerçevesi özelliği ve dahası...

Dokunmak daha zevkli

10.1'' iNÇ TOUCH PANEL

STARFON SF-86

Görüntülü mesaj özelliği gerçek stero kapı zil sesi tek tuşla görevliyi arama ve daha fazlası...

FULL HD GÖRÜNTÜ

7'' TFT IPS EKRAN

STARFON SF-30

Starfon Teknoloji & Starfon Diafon

Oluşumunu 2012 yılı

ortalarında başlatarak intercom sistemlerine yönelen firmamız bunun öncesinde elektronik sektöründe 15 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Firmamız zaman içinde kazandığı bilgi ve birikimi artık yeni çağın trendi haline gelen akıllı ev ve diyafon sistemlerine yöneltme yoluna gitmiştir.

Bu konuda ülkemizdeki

mevcut sistemlerin kalite, estetik ve sistem tasarımı konusunda eksikliğini fark ederek yenilikçi ve modern bir sistem oluşturmak için her geçen gün çalışmalarımızı artan bir hızla sürdürmeye devam etmekteyiz

En temel prensibimiz

kalite ve tasarım olduğu için ürünlerimizin hepsinde bu konuda hassas davranıyoruz.Her bütçeye uygun çözümler sunarken kalite konusundaki hassasiyetimizden asla ödün vermiyoruz.4.3″ den başlayarak 10.1″ ekran boyutlarına ulaşan ürün seçeneklerimiz ile müşterilerimize her isteğe uygun ürünler sunuyoruz.

Bina dışı ünitelerimizin hepsini IP65 standartında hazırlayarak dayanıklılık konusunda büyük bir özen gösteriyoruz. Klasik diyafon sistemlerinin hantal ve estetikten uzak arabirimlerini tamamiyle ortadan kaldıracak yeni nesil arabirimlerle siz müşterilerimize her zaman yenilikçi ve modern sistemleri sunmanın heycanını yaşıyoruz.

Vizyonumuz

Intercom sistemlerinde türkiye pazarında lider konuma gelerek bu sektörde öncülük yapmak

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde yüksek teknolojiyi kullanarak müşterilerimize kalite ve estetiği sunarken;”En iyi reklam aracı memnun bir müşteridir” ilkesinden hareketle müşteri portföyümüzü sürekli genişleterek onlara benzersiz bir deneyim yaşatmak.

Amacımız

Siz değerli müşterilerimizin üretimin yapmakta olduğumuz ürünlerden sorunsuz bir şekil de en iyi verimi almanız.Evinizde güvenlik ve konforun starfon ile tadını çıkarmanız.

Starfon Destek Ekibi

Starfon Destek Ekibi